1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Trial 9

4 september 2011

Jullie hebben het waarschijnlijk gelezen op het forum, voor vaste schrijvert Just is het tijd om het stokje over te geven. We hebben allemaal met plezier zijn verhalen gelezen en de vereniging is hem dan ook dank verschuldigd voor jarenlang leesplezier.

Wie o wie raapt de handschoen op? Weet in ieder geval dat Just zijn hulp heeft aangeboden om iemand op gang te helpen, ook dat je het op je eigen manier kunt doen. Om net zulke lange en mooie verhalen te schrijven als Just vraagt wel wat oefening en ervaring, maar een korter verhaal kan net zo leuk zijn. Het gaat er om dat er een beeld geschetst wordt van wat er die dag is gebeurd. Begin bijvoorbeeld met een beschrijving van de nonstops, aangevuld met wat "gebeurtenissen" die je toevallig ziet. Leuk om te lezen voor mensen die er niet bij waren, en een aanvulling op alleen maar de uitslag.

Ik ben zeer benieuwd!

En terwijl ik dit afrond krijg ik mail van Just met een verslag van Montesareneetje (bedankt René!):

’s Morgens  04-09-2011  rond zeven uur  opgestaan. Zo nog even in mijn bed liggend denk ik je wordt oud René. Spierpijn op plekken waarvan ik niet eens wist dat ik daar spieren had. Gisteren 03-11=2011 in Lochem een Classic Trial gereden georganiseerd door de CTN. Prachtig mooi circuit in de bossen van Lochem helaas mag dit terrein maar een keer per jaar gebruikt worden van de particuliere eigenaar van dit bosperceel.

Nu terug komend op mijn spierpijn  had ik op de weg er heen een overheerlijk bakje koffie gedronken uit de thermosfles die Ferry had meegenomen. Maar nu komt het, op het circuit zo rond een uur was de temperatuur zo rond de 27 graden en geen zuchtje wind. Na 6 nonstops te hebben gereden reed ik terug naar de bus stortte neer in de bus en was kapot. Zoals David omschreef ik had een kop als een aardbei die op ontploffen stond.
Gelukkig had ferry een grote waterzak mee genomen en ik gooide een flinke hoeveelheid over mijn hoofd om af te koelen. Daarna nog een half litertje in de maag en ik kwam een beetje bij. Eigen schuld dikke bult een kop koffie is niet genoeg dus drinken, drinken, drinken voor de wedstrijd om het vochtpijl in stand te houden. David is verder gereden en ik ben nog even in de bus gaan liggen om bij te komen. Toen hij na de eerste ronde ( we moeten er 3) van 10 nonstops terug kwam bij de bus was ik wat opgeknapt.  Nog 3 pizza puntjes met ansjovis opgepeuzeld om het zout pijl wat omhoog te krijgen en weer gaan met die banaan. Kortom de wedstrijd uitgereden en nog 1e geworden ook.

Nu terug komend op trial 9 eerst een warme douche om de spieren wat los te krijgen. Boterhammetje gesmeerd en 2 glazen water naar binnen gegooid. Zal me toch weer niet het zelfde als gisteren gebeuren. David opgehaald en via de polder en de pont bij Maassluis op naar de club. Daar aan gekomen was het erg rustig de fam. Luyendijk was wel aanwezig en Krijn en Asha kwamen net aan. Even een praatje laarzen alvast aan en de nonstops verkennen.
De uitzetters hadden weer flink hun best gedaan en de mensen die zo af en toe het terrein omploegen ook. Er was achter in het terrein aan de waterweg een aardig kuiltje gegraven die aldaar een leuke nonstop opleverde. Na de boel verkend te hebben een heerlijk bakkie in de kantine die weer met liefde gezet was. Hij smaakte prima.

Tijd voor de briefing er waren maar 13 rijders dus een rustige wedstrijd met zowat 2 rijders per nonstop wordt dat lekker door rijden. Er bleken wat ik later hoorde nog 2 clubwedstrijden in het land verreden te worden vandaar denk ik de lage opkomst.

Dus op naar nonstop 1 een venijnig heuveltje met 2 echte stuur bochten heuvel op en af. 0 strafpunten dat gaat goed die gaan we straks ook een keer in blauw proberen.

Nonstop 2:  deze was ik wit vrij gemakkelijk voor mij een stuur nonstop die gaan we ook in blauw proberen.

Nonstop 3: daar stond Kees als controleur en daar was ook de nieuwe kuil. Die gaan we dus niet in blauw proberen.

Nonstop 4: begon op de springbult rechts de bult af beneden scherp naar recht en dan naar links rechts om de rioolpijp rechtdoor links af rond een boom ruime bocht maken en heel krap tussen 2 bomen door en dan de uitgang 0 strafpunten joepie.

Nonstop 5: Heuveltje af heuveltje op naar recht om de rioolpijp heel dan scherp naar recht en proberen zo kort mogelijk te draaien zo kom ik in het blauwe spoor even wat extra’s proberen op de schuine kant van de heuvel hoog blijven en door een nauw gat naar boven gelukt links af en er uit. FOUT recht af 5strafpunten 3 meter voor de uitgang. Zo leer je weer wat.

Nonstop 6: daar stond Theo van der Linden dat deze man geen trial leraar is begrijp ik niet voor een ieder en goed advies en wat heeft hij er verstand van. Dus René je kan het wit is voor jou gemakkelijk gelijk in blauw, boven op de heuvel  je benen wijd motor kantelen je boven lichaam gelijk aan het stuur voor rem er bij gonsde het nog na in mijn oren toen ik de nonstop in reed. O.K. theo voor jou dacht ik de dood of de gladiolen.
Theo had gelijk je moet het zelf doen dat klopt maar alles wat hij gezegd heeft heb ik gedaan en hoppa 0 strafpunten. Theo blijf ons voor al voorzien van goede raad ik ben er dankbaar voor.

De volgende rondes nog meerdere nonstops in blauw gereden en een hoop geleerd deze dag. Na de wedstrijd nog wat napraten motoren weer in laden ( mijn monteur heeft weer aardig wat schoon te spuiten na 2 dagen intensieve trial. Rijdend op weg naar huis bekende ik aan David dat ik kapot was maar zijden we  beiden in koor wat een heerlijk weekend is het weer geweest.

Tot de volgende trial,

Montesareneetje

 

Uitslag

Klasse Plaats Naam Totaal
       
Geel + 1 Bob Kreder 21
  2 Jory Sterker 69
       
Geel 1 Erik Luyendijk         14x0 47
  2 Marcel Luyendijk     9x0 47
3 Marcel ten Haaf 88
       
Blauw 1 Yrjo in t Veld 15
  2 Ferry in t Veld 23
  3 Frank Bouwman 35
       
SK-C 1 Frank Pronk 30
       
Wit 1 René in 't Veld 17
  2 David Klijn 20
  3 Jeffrey ten Haaf 25
  4 Daniël Pols 43
  5 Pieter Pols 60
       
Zwart 1 Enny v Driel 37